Walczy o tytuł Miss Mazowsza

Pruszków

Elena Gogel chce spełnić swoje marzenia i wejść do finału Miss Mazowsza 2017. Mieszkanka Pruszkowa liczy na wsparcie w postaci głosów.

Elena ma bogate zainteresowania. Cały czas pogłębia swoją wiedzę z zakresu mody, sztuki, teatru i fotografii. Szuka również kolejnych wyzwań. Gogel postanowiła powalczyć o udział w finale Miss Mazowsza 2017 roku. Głosowanie trwa do 5 maja. Jeśli zajmie pierwsze miejsce, automatycznie awansuje do finału. – Potrzebuję głosów! Chciałbym reprezentować nasz powiat – podaje Elena Gogel.

Kandydatka postanowiła spróbować swoich sił w eliminacjach, chociaż wcześniej nie startowała w podobnych konkursach. – Namówili mnie do tego bliscy i znajomi. Nie mam żadnych doświadczeń w konkursach miss, więc też dlatego chciałam spróbować i przekonać się jak to wygląda – tłumaczy Gogel.

Przyświeca jej jeden cel. – Dostać się do finału i oczywiście wygrać – Elena nie ukrywa swoich ambicji. Aby dostać się do finału musi uzyskać największą liczbę głosów spośród wszystkich kandydatów. Gogel liczy na głosy mieszkańców Pruszkowa i okolic. 

Co zrobić, żeby pomóc Elenie? Wystarczy wysłać wiadomość SMS TC.MISSM.99 na nr 71068. Koszt 1,23 z VAT.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.