Wahadło na objeździe Al. Jerozolimskich

Pruszków

Nie mamy dobrych informacji dla kierowców. Na ul. Partyzantów w Pruszkowie zarywa się komora ciepłownicza. – Dziś po południu chcemy tam wprowadzić ruch wahadłowy – mówi nam Andrzej Kurzela, wiceprezydent Pruszkowa.

Na ul. Partyzantów na wysokości skrzyżowania z ul. Wapienną zarywa się komora ciepłownicza. Jej naprawa będzie wymagała zamknięcia dla ruchu fragmentu jednego pasa. – Wspólnie z ciepłownią ustaliliśmy, że naprawę trzeba wykonać jak najszybciej. Jeszcze dziś planujemy wprowadzenie tam ruchu wahadłowego. Chcemy by był on sterowany sygnalizacją świetlną – poinformował nas Andrzej Kurzela, wiceprezydent Pruszkowa. 

Dla kierowców oznacza to kolejne utrudnienia. Obecnie ul. Partyzantów został poprowadzony objazd dla zamkniętego fragmentu Al. Jerozolimskich. W godzinach szczytu tworzą się tu korki. Dodatkowe utrudnienie jakim będzie ruch wahadłowy jeszcze spotęguje te problemy. Pruszkowski włodarz podkreśla, że naprawa kanału ma być wykonana w trybie pilnym. – Liczymy na to, że prace uda się zakończyć w sobotę. Ze względu na okres świąteczny ruch w całym mieście jest znacznie mniejszy, więc utrudnienia nie będą tak dotkliwe – dodaje. 

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.