W Piastowie złapali złodzieja

Region

Funkcjonariusze z piastowskiej policji zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który okradł jedno z mieszkań w bloku przy ulicy Łukasińskiego. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Mundurowi z Piastowa 1 listopada otrzymali informacje, że do jednego z mieszkań na terenie miasta doszło do włamania. Funkcjonariusze natychmiast udali się na wskazany adres by sprawdzić uzyskane dane. Po dotarciu na miejsce policjanci zauważyli mężczyznę, który opuszczał klatkę schodową. 39-latek został wylegitymowany, jednak nie reagował na zadawane pytania. Mężczyzna podjął również próbę ucieczki, którą skutecznie udaremnili funkcjonariusze.

Po kontroli klatki schodowej okazało się, że drzwi do jednego z mieszkań są otwarte na całą szerokość. W mieszkaniu widać było ślady włamania. W trakcie przeszukania mężczyzny policjanci ujawnili prawie 4 tysiące złotych, pierścionek i zegarek. Szybko okazało się, że wszystkie te przedmioty należą do właścicielki mieszkania.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony na komisariat. Okazało się, że Tomasz J. już wcześniej był notowany. Policjanci sprawdzają czy 39-latek dokonał również innych włamań. Za czyn, którego się dopuścił, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.