W Maximusie otwierają wielki outleet

Region

5 marca w Centrum Handlowym Maximus zostanie otwarty Maxioutlet – pierwszy w Polsce wieloasortymentowy outlet o łącznej powierzchni 4 000 m. kw. Klienci będą mogli nabyć w nim meble, sprzęt elektroniczny, ubrania, zabawki i wiele innych artykułów w bardzo korzystnych cenach. W dniu otwarcia na odwiedzających będzie czekać mnóstwo atrakcji i promocji.

Maxioutlet powstanie w hali E i będzie czynny codziennie od 8:00 do 20:00. Z okazji otwarcia na klientów czekać będzie wiele niespodzianek oraz promocji produktowych. Tylko w najbliższy weekend będzie można nabyć 50-calowy telewizor plazmowy za 999 zł, wieże stereo za 119 zł, mini-wieżę za 49,99 zł, odkurzacz za 49,99, markową odzież za 4,99 zł i wiele innych produktów w atrakcyjnych cenach. Każdy w tych dniach wyda na zakupy minimum 200 zł otrzyma atrakcyjny upominek (do wyboru toster, odkurzacz lub urządzenie do gotowania jajek).

W nowym outlecie każdy znajdzie coś dla siebie. Szeroka oferta produktowa skierowana będzie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Bogaty asortyment artykułów znanych marek w  bardzo atrakcyjnych cenach, to główny, ale nie jedyny atrybut nowej placówki. Nie będzie  brakować dodatkowych promocji, przygotowywanych specjalnie dla osób odwiedzających outlet.

Co dwa tygodnie dostępna będzie specjalna oferta na wybrane produkty, których ceny będą niższe nawet do 80% w stosunku do cen w tradycyjnych sklepach. Wybierając się do CH Maximus, warto zatem zaglądać do nowego outletu, by skorzystać z wyjątkowych promocji.

Duży wybór i niskie ceny, to główne atuty nowego outletu. Warto wybrać się całą rodziną i skorzystać z atrakcyjnych ofert, przygotowanych specjalnie dla klientów Maximusa.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.