W grodziskiej komendzie na właściciela czeka rower

Region

Grodziscy policjanci poszukują właściciela żółto-fioletowego roweru męskiego marki GRIFE. Pojazd został znaleziony 10 października około 3.30 na ulicy Żyrardowskiej. Rower nie posiada numeru ramy. Do chwili obecnej policjanci nie odebrali zgłoszenia zagubienia lub kradzieży takiego roweru. Właściciela, który rozpoznaje swój rower prosimy o zgłoszenie się z dokumentami do grodziskiej Komendy Powiatowej Policji przy ul. Bartniaka 19.

10 października grodziscy policjanci w trakcie nocnego patrolu ulicy Żyrardowskiej zauważyli stojący przy drzewie rower. Żółto-fioletowy pojazd marki GRIFE nie był zabezpieczony. Po sprawdzeniu miejsc, gdzie powinny być naniesione numery identyfikacyjne policjanci ustalili, że na rowerze nie ma numeru ramy.

Policjanci natychmiast zabezpieczyli rower w komendzie i rozpoczęli poszukiwanie jego właściciela. Potwierdzili, że pojazd nie figuruje w bazie danych jako utracony lub poszukiwany. Do chwili obecnej nie zgłosiła się żadna osoba, która straciła taki rower. Właściciela, który rozpoznaje swój rower prosimy o zgłoszenie się z dokumentami potwierdzającymi jego własność do Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. przy ul. Bartniaka 19 lub kontakt telefoniczny pod numerami: 22 755 60 10 (do 13).

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.