W weekend zamknięcie przejazdu na ul. Ryżowej

Uncategorized

W związku z remontem na szlaku Warszawskiej Kolei Dojazdowej w najbliższy weekend zamknięty zostanie kolejny przejazd przez tory kolejki. Tym razem chodzi o ul. Ryżową w Opaczy.

Do utrudnień związanych z modernizacją torowiska „wukadki” przyzwyczaili się już nie tylko pasażerowie WKD, ale też… kierowcy. Ze względu na wymianę nawierzchni kolejowej zamykane były już przeprawy w Tworkach i Malichach. Teraz przyszedł czas na Opacz i ul. Ryżową. – Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury, w związku z  realizacją prac związanych z  naprawą toru nr 2 linii kolejowej WKD nr 47, informuje o  konieczności zamknięcia przejazdu kolejowego dla  ruchu kołowego w  ciągu ul. Ryżowej (Opacz-Kolonia, gm. Michałowice) na czas wykonania robót polegających na wymianie nawierzchni kolejowej – czytamy w komunikacie.

Przejazd zostanie zamknięty w najbliższy piątek o godz. 20.00. Ruch samochodów zostanie przywrócony w niedzielę, najpóźniej o godz. 22.00. Kierowcy poprowadzeni zostaną objazdem, powinni więc zwracać większą uwagę na znaki informujące jak ominąć miejsce prac.

Remont szlaku nr 2 jest już prawie na półmetku. Wszystkie prace powinny zakończyć się najpóźniej ostatniego dnia sierpnia. Do tego momentu pasażerowie WKD mogą korzystać z komunikacji zastępczej lub kursów z przesiadką na stacji w Opaczy.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.