W weekend utrudnienia w tunelu

Brwinów

W piątek, 2 lutego, rozpoczną się prace związane z remontem wiaduktu kolejowego w Brwinowie. Wiążą się z tym ograniczenia dla kierowców i pieszych poruszających się tunelem w centrum miasta.

Remont rozpocznie się w piątek wieczorem. Od godz. 20.00 nie będzie można już korzystac z przejścia pod torami. – Jak informuje wykonawca, firma Intercor, prace będą prowadzone z różnym natężeniem w ciągu dnia oraz w godzinach wieczornych i nocnych. Zostały tak zaplanowane, aby mieszkańcy oraz przejeżdżający przez Brwinów jak najmniej odczuli utrudnienia związane z remontem. Na ten czas zostanie wprowadzona nowa organizacja ruchu w tunelu – informuje brwinowski urząd gminy.
 
Od piątku wieczorem do poniedziałku rano tunel będzie zamykany w godzinach 20.00-6.00. – Prowadzone prace będą powodowały też konieczność wprowadzenia ruchu wahadłowego. Podczas całkowitego zamknięcia z przejścia w tunelu nie będą mogli korzystać piesi. Prace mogą powodować hałas. Wszystkie służby ratunkowe zostały powiadomione o utrudnieniach. Oficjalny objazd został poprowadzony drogami wojewódzkimi, natomiast najbliższe przeprawy przez tory znajdują się w Milanówku i Parzniewie – czytamy w komunikacie brwinowskiego magistratu.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.