W ten weekend gratka dla maniaków motoryzacji!

Nadarzyn

W dniach 12-13 maja odbędzie się piąta edycja Oldtimer Warsaw Show. Hala targowa będzie wypełniona po brzegi zabytkowymi pojazdami. Ale to nie wszystko. Przygotowano również atrakcje towarzyszące. Sprawdźcie co takiego na Was czeka.

Zacznijmy od liczb. 300 wystawców, 2000 aut na ponad 50 tys. m kw. w dwóch halach oraz… kolejne 50 tys. m kw. terenu na atrakcje zewnętrzne. Co więcej targi będą dobrą okazją na to, by kupić lub sprzedać zabytkowy pojazd. Natomiast pasjonaci motoryzacji będą mogli z bliska zobaczyć legendy szos. Organizatorzy twierdzą, że będzie to największe w Polsce wydarzenia dla kolekcjonerów i wielbicieli odtimerów.

 

Odwiedzający będą mogli podziwiać zarówno klasyki z lat 20. i 30., samochody z czasów wojny, a także powojennych królów szos zarówno ze świata zachodniego, jak i zza żelaznej kurtyny. Doskonałą okazją dla wszystkich posiadaczy zabytkowych aut będzie także giełda części, gdzie właściciele oldtimerów będą mogli zapolować na, często wyjątkowo trudne do zdobycia, części do zabytkowych pojazdów.

 

W programie wydarzenia znajdą się także pokazy prac renowacyjnych – m.in. cynowania. Dla zaspokojenia głodu i pragnienia uczestników tych wydarzeń organizator przygotował także Festiwal Piwa i Food Trucków. Pojawi się również strefa militarna.

Wszelkie szczegóły na temat tego wydarzenia m.in. to jakie auta się pojawią sprawdzicie wchodząc tutaj.

Miejsce: Nadarzyn, hale Ptak Warsaw Expo przy al. Katowickiej 62
Data: 12-13 maja

Tak było w roku minionym:
 

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.