W Szkocji zginął pruszkowianin

Pruszków

11 lutego w szkockim Blantyre doszło do tragicznego odkrycia. W częściowo spalonym samochodzie odkryto zwłoki 36-letniego Rafała Ł. (na fotografii pierwszy od prawej).

Rafał Ł. był mieszkańcem Pruszkowa. Do Tayside w Szkocji dotarł 9 lutego. Trzy dni później pojechał do hrabstwa South Lanarkshire. Tego samego dnia tamtejsza policja znalazła go martwego w spalonym samochodzie na terenie Greenhall Park w Blantyre. Jak podają szkockie media, służby ratunkowe zostały powiadomione o sprawie przez mieszkańców, których zaniepokoił huk eksplozji.

Co więcej, pojazd w jakim znaleziono Rafała R. widniał w policyjnym systemie jako skradziony 24 stycznia 2019 r. w Edyngurgu. To czarny Mercedes GLE. Kilka godzin przed dramatycznym odkryciem pojazd widziany był w East Kilbride (7 km od Greenhall Park).

W tej sprawie prowadzone jest szeroko zakrojone śledztwo. Policjanci mają dostęp do materiałów wideo nagranych przez kamery CCTV. Ponadto przesłuchują mieszkańców East Kilbride i Blantyre. – Jego rodzina jest pogrążona w smutku. Rafał miał małego syna ze swoją partnerką w Polsce. Musimy dla nich uzyskać odpowiedź  na pytanie, dlaczego ten młody człowiek stracił życie – powiedział starszy inspektor David Scott z oddziału policji w Lanarkshire.

Mieszkańcy Pruszkowa mogą znać Rafała z udziałów w Motocyklowych Mistrzostwach Polski i Europy.

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 11

11 odpowiedzi na “W Szkocji zginął pruszkowianin”

 1. Ela pisze:

  Dzisiaj był pogrzeb – pięknie go wszyscy pożegnali i odjechał na motorze….. Serce się pęka że taki młody

 2. as pisze:

  nie rozumiem czemu to jest temat do publicznej wiadomości… z podawaniem wizerunku itd.

  • Kot pisze:

   Wizerunek tego człowieka został pokazany dlatego że WPR, wspominalo kilka razy o Rafała osiągnięciach motocyklowych. Godnie reprezentował Polskę i Pruszków w całej Europie.

 3. Mirosław katolik pisze:

  Ukradł samochód i się doigrał

  • Czytelnik pisze:

   A umiesz czytać ze zrozumieniem? Zanim napiszesz jakąś głupotę może najpierw naucz się czytać. Zrobię to za Ciebie, bo widzę masz problem. Człowieku samochód został skradziony 24 stycznia. Chłopak z artykułu pojechał tam 9 lutego. To nie on ukradł!

  • Bonus pisze:

   Amebo, czemu wykorzystujesz ten temat do prowokacji?

 4. dominika pisze:

  Tragedia, jest po prostu tragedią, to przeżywanie rodziny, dziecka, cokolwiek się stało, należy współczuć rodzinie, dziecku, to nie czas, ani miejsce na głupie dowcipy. Serdecznie współczuje rodzinie Rafała.

 5. Kempes pisze:

  RIP. Wielka szkoda . W porządku koleżką Byłeś…

 6. kamillo pisze:

  bywają też przypadki oiomy i zgony z 🙁 🙁 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły