W Piastowie wyremontują Warszawską

Piastów

Kolejny fragment ulicy Warszawskiej zostanie wyremontowany. Na nowo zostanie odtworzona nawierzchnia asfaltowa. Kiedy rozpoczną się prace?

Mowa o drodze powiatowej nr 3131W w Piastowie. Dla wielu to alternatywa w stosunku do zatłoczonych Al. Jerozolimskich, a dla innych po prostu wygodne połączenie między Pruszkowem a Ursusem. Jednak podróż ulicą Warszawską nie ma nic wspólnego z komfortem. Wyremontowane fragmenty przeplatają się co jakiś czas z „dziurawymi” odcinkami.

Na czym będą polegała przebudowa? – Wykonawca będzie musiał sfrezować starą nawierzchnię jezdni, a następnie zrobić warstwę wyrównującą oraz ścieralną. Na sam koniec odtworzy istniejące oznakowanie poziome – mówi Andrzej Bittel, naczelnik Wydziału Infrastruktury i Ochrony Środowiska.

Kiedy rozpoczną się prace? – Na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie określić dokładnego terminu rozpoczęcia i zakończenia robót ponieważ podpisujemy umowy na ich wykonanie – mówi Bittel. I dodaje: – Niezwłocznie po ich podpisaniu poinformujemy o terminie rozpoczęcia robót.

Urzędnicy zapowiadają, że remont nie będzie szczególnie utrudniał życia kierowcom. – Możemy zapewnić, że wszelkie utrudnienia w ruchu będziemy ograniczali do minimum – zaznacza Bittel.

Wyremontowany zostanie fragment ul. Warszawskiej przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Piastowie.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.