W oczekiwaniu na lokatorów

Grodzisk Maz.

Zgodnie z zapowiedziami grodziskich włodarzy dwa domów wielorodzinnych przy ul. Traugutta w Grodzisku Mazowieckim są już gotowe. Oficjalne oddanie budynków do użytku nastąpi już w sobotę.

Sztandarowa inwestycja grodziskiego magistratu dobiegła końca. Chodzi tu oczywiście o budowę dwóch domów przy ul. Traugutta. Budynki są już gotowe i jedyne na co czekają to uroczysty odbiór.

Nie obyło się jednak przez zawirowań i perypetii. W trakcie budowy konieczna była zmiana wykonawcy. Nie wpłynęło to jednak znacząco na termin realizacji inwestycji. Jeszcze dwa tygodnie temu burmistrz Grodziska Mazowieckiego Grzegorz Benedyktyński podkreślał, że domy zostaną udostępnione mieszkańcom już w listopadzie. – Zasiedlanie budynków przy ulicy Traugutta rozpocznie się w połowie listopada. Na 15 listopada zaplanowaliśmy małą uroczystość oficjalnego oddania tych bloków do użytkowania – mówił nam Benedykciński.

Oficjalnie jednak budynki do użytku zostaną oddane kilka dni wcześniej bo już 12 listopada. –Uroczyste otwarcie bloków wielorodzinnych przy ul. Traugutta 8A i 8B odbędzie się 12 listopada o godz. 10.00 – informuje Anna Radel z grodziskiego urzędu.

Warto podkreślić, że lista lokatorów jest już pełna. Mieszkania rozdzielono już kilka miesięcy temu. Na nowe lokum przy Traugutta mogły liczyć głównie osoby z budynków przewidzianych do rozbiórki. Ale nie oznacza to, że otrzymał je każdy. Klucze do nowych mieszkań trafią w ręce osób które od przynajmniej dwóch lat na czas płaciły czynsz i w których nie występuje problem z chorobą alkoholową

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.