W nocy zamknięcie tunelu

Brwinów

To już, mamy nadzieję, jeden z ostatnich akcentów utrudnień związanych z remontem wiaduktu kolejowego w centrum Brwinowa. Przeprawa zostanie dziś wieczorem całkowicie zamknięta.

Tunel pod torami PKP będzie niedostępny dla kierowców i pieszych od godz. 20.00 w piątek do 6.00 w sobotę. – W związku z trwającymi pracami na linii kolejowej 447 od piątku wieczorem (20 kwietnia) do soboty rano (21 kwietnia) przejazd i przejście przez tunel będą zamknięte w godzinach 20.00-6.00. Jak wynika z informacji wykonawcy będzie to ostatnie całkowite zamkniecie tunelu w Brwinowie związane z tym remontem – informuje urząd gminy w Brwinowie.

W praktyce oznacza to, że jeśli nie uda nam się pokonać przeprawy przed godz. 20.00 w piątek, trzeba będzie nadrobić spory kawałek drogi. Kłopot może dotyczyć przede wszystkim pieszych. Radzimy więc uwzgędnić w planach odpowiednio wczesny powrót na „dobrą” stronę torów.

Przypominamy, że modernizacja wiaduktu nad trasą 720 prowadzona jest w ramach remontu na podmiejskiej linii kolejowej nr 447. Wykonawca na zlecenie PKP PLK instaluje nową konstrukcję obiektu, który ma być bardziej wytrzymały i dostosowany do wyższych prędkości pociągów.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.