W najbliższą sobotę złożysz wniosek o paszport w Starostwie

Region

Okres przedwakacyjny to zawsze wzmożone zainteresowanie, ruch i kolejki do punktu paszportowego w pruszkowskim starostwie. Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców punkt paszportowy będzie pracował dodatkowo w najbliższą sobotę 27 maja.

Zbliżający się okres wakacyjny to zawsze wzmożone zainteresowanie, ruch i kolejki do punktu paszportowego w pruszkowskim starostwie. Co prawda urząd w każdy poniedziałek pracuje godziny dłużej (wnioski można składać od 8:00 do godz. 17:30) jednak mimo to nadal są osoby, którym, choćby z uwagi na wykonywaną pracę, lub inne obowiązki trudno jest pojawić się w urzędzie. To właśnie w szczególności

z myślą o nich w najbliższą sobotę, 27 maja 2017 r. punkt paszportowy będzie pracował dodatkowo w godzinach 9:00 – 14:00. Dla wygody mieszkańców i zapewnienia, że tego dnia będą obsłużeni przez cały tydzień prowadzone są zapisy. Aby uniknąć niepotrzebnego czekania każda osoba zostanie zaproszona na konkretną godzinę. Z uwagi na ograniczony czas decydować będzie kolejność zgłoszeń, a obsłużone zostaną tylko osoby, które wcześniej umówiły się na wizytę.

Informacje o wymaganych dokumentach i kosztach znajdują się na stronie: mazowieckie.pl

Zapisy prowadzone są pod numerem telefonu: (22) 7381410

UWAGA! Wnioski paszportowe są dokumentami urzędowymi o określonych wzorach dlatego nie istnieje możliwość ich wcześniejszego wydrukowania i wypełnienia. Blankiety wniosków można wcześniej pobrać w siedzibie Starostwa przy ul. Drzymały 30 w Pruszkowie. W dniu 27 maja czynna będzie również kasa urzędu.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.