W Milanówku pojadą autobusy PKS Grodzisk

Milanówek

Milanowski urząd „wybrał” przewoźnika, który obsłuży linie autobusowe. Od kwietnia do września po Milanówku będą kursowały autobusy PKS Grodzisk Maz.

Miasto-ogród poinformowało na swojej stronie internetowej, że od 1 kwietnia zmieni się rozkład jazdy autobusów linii A, B i C. Na stronie widnieje również informacja o tym, że przewozy będą realizowane przez PKS Grodzisk Maz.

Przewoźnik został wybrany w przetargu, w którym wpłynęły dwie oferty. Jeden z oferentów złożył nieco wyższą ofertę (292 tys. zł) od PKS Grodzisk Maz., w związku z czym urząd wybrał tą niższą (219 tys. zł).

Linia A będzie kursować sześć razy w dni powszednie, w każdą stronę. Natomiast w weekendy dwukrotnie. Linia B będzie miała pięć kursów w dni robocze, ale nie pojedzie w sobotę i niedzielę. Linia C to niewątpliwie ta najczęściej kursująca – dni powszednie 17 razy oraz weekendy 8 razy.

Dokładny rozkład jazdy znajdziecie TUTAJ.

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “W Milanówku pojadą autobusy PKS Grodzisk”

 1. Karolina K. pisze:

  Czy ktoś weryfikuje zamieszczone na stronie pruszkowskiej : http://www.pruszkow.pl/dla-mieszkancow/komunikacja/komunikacja-miejska-zastepcza/rozklady-jazdy te rozkłady jazdy? przykład: autobusy linii Nr 2 : rozkład obowiązuje od 2018 r, jest rok 2019 a na zamieszonym rozkładzie dalej data „rozkład ważny od 03.10 2017 r.” Autobus kursuje na linii Pruszków -Komorów i Komorów -Pruszków , ale przewoźnik nie pamięta o tym i umieszcza tylko kurs w kierunku Pruszków-Komorów. Kto zna te miejscowości i nazwy ulic może się połapać , ale przyjezdny, który korzysta z pomocy internetu? A czy urząd nie może nad tym zapanować? poza tym bardzo długa jest „ścieżka” do dotarcia do tych rozkładów, czy osoba zajmująca się programowaniem nie mogłaby tego usprawnić?

 2. Aa pisze:

  Może lepiej byłoby, gdyby Milanówek stał się dzielnicą Grodziska…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły