W Grodzisku wypadek z udziałem motocyklisty

Grodzisk Maz.

Po porannym wypadku na węźle w Pruszkowie, tym razem niepokojące wieści płyną z Grodziska. Na ulicy Królewskiej doszło do zderzenia motocykla i samochodu osobowego. Kierujący jednośladem trafił do szpitala.

Co dokładnie się stało? – Około godz. 8.45 na ul. Królewskiej w Grodzisku doszło do zderzenia motocykla i samochodu osobowego. Motocyklista trafił do szpitala. Są poważne utrudnienia w ruchu, które potrwają co najmniej dwie godziny. Policjanci kierują kierowców na objazdy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że prawdopodobnie kierowca osobówki włączając się do ruchu nie zachował odpowiedniej ostrożności – asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 10

10 odpowiedzi na “W Grodzisku wypadek z udziałem motocyklisty”

 1. Ja pisze:

  Poszukuje kontaktu do motocyklisty. Papuga sprawcy gra nie fair, co mi się nie podoba a policja szuka dowodów na niekorzyść motocyklisty

 2. Pytając pisze:

  Znam tego pana ale nie wiem co się stało. Czy ktoś mógł by mi uświadomić?

 3. Swiadek pisze:

  Nie byłeś na miejscu nie wiesz jak było więc nie pisz głupot. Byłem widziałem i ratowalem tego człowieka

 4. Smutny pisze:

  Jak zwykle ślepy puszkaz oni barany nie umieją jeździć jak nie pieszego zabiją to czołówka albo zakręt i drzewo tylko nie piszcie ile gnał motocyklista bo zygac się chce od tych wypocin waszych bo sami nagminnie przekraczanie szybkość

 5. Wiola pisze:

  Kierujący motorami nie zdają sobie sprawy, że są słabo widoczni przez kierujących samochodami. Gwałtownie przyspieszają i jeżdżą slalomem, przez co dodatkowo zmniejszają swoją szansę na przeżycie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły