Uwaga od wtorku brak wody

Region

Aż przez trzy dni w Michałowicach, Regułach, Pruszkowie, Piastowie wraz z okolicami należy się spodziewać znacznego spadku ciśnienia wody bądź jej braku.  Utrudnienia spowodowane są przebudową magistrali wodociągowej DN1200 w Al Jerozolimskich.

Poniżej przedstawiamy komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

„Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka Akcyjna Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Pruszkowie uprzejmie informuje o znacznym spadku ciśnienia wody bądź jej braku przy maksymalnych rozbiorach w budynkach mieszkalnych, biurowych, budynkach użyteczności publicznej w dzielnicy Włochy, Ursus oraz Gminach Michałowice, Reguły i mieście Pruszków, Piastów wraz z okolicami.

Obniżenie ciśnienia wody lub jej brak nastąpi w dniu 20.07.2010 r. od godziny 23.00 do dnia 23.07.2010 r. do godziny 6.00. Na czas wyłączenia magistrali zostaną włączone awaryjne stacje uzdatniania wody w Ursusie i Pruszkowie. Powyższe wyłączenie magistrali spowodowane jest przebudową węzła komunikacyjnego w Warszawie u zbiegu ulic Al Jerozolimskie róg Łopuszańskiej zasilającej w/w rejon w wodę – Inwestor Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych.

Przepraszamy za zakłócenia w dostawie wody.

Z poważaniem
Z-CA KIEROWNIKA
ZAKŁADU WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI
w PRUSZKOWIE
(-)
Grzegorz Stępiński”

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.