Uwaga, kierowcy! Od środy drogowy horror w Pruszkowie

Pruszków

Środa może być czarnym dniem dla kierowców z naszego regionu, nie tylko z Pruszkowa. Tego dnia ruszą dwie duże przebudowy w ciągu al. Wojska Polskiego i w al. Jerozolimskich. Dla naszych czytelników od rana będziemy relacjonować sytuację na drogach.

To prawdopodobnie jeden z najgorszych scenariuszy jaki można było sobie wyobrazić. Tego samego dnia zamknięty zostanie pruszkowski fragment al. Jerozolimskich od skrzyżowania w Tworkach do świateł przy Zniczu, czyli tzw. „wąskie gardło” oraz dwa pasy ruchu w stronę Warszawy w al. Wojska Polskiego (na odcinku od ul. Miry Zimińskiej – Sygietyńskiej do skrzyżowania z ul. Powstańców). Po nitce do Warszawy ruch będzie odbywał się w obu kierunkach.

Przedsięwzięcia realizowane są osobno, ale nałożyły się w czasie. Co to oznacza dla kierowców, nie trudno sobie wyobrazić. Korki i dużo dłuższy dojazd do pracy. W tej sytuacji marnym pocieszeniem jest, że remont „wąskiego gardła” rozpocznie się nie w środę rano, a w nocy.

Sytuację na pruszkowskich drogach będziemy śledzić na bieżąco. Nasi reporterzy pojawią się wczesnym rankiem w środę i czwartek w newralgicznych punktach komunikacyjnych w Pruszkowie, aby „na gorąco” informować o tym, gdze tworzą się zatory i ile czasu potrzeba, aby przejechać przez miasto.

Na adres kontakt@wpr24.pl przysyłajcie nam też swoje zdjęcia i informacje o porannych utrudnieniach. Przekażemy je pozostałym kierowcom.

Zachęcamy do śledzienia naszej relacji!

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.