Utrudnienia w komunikacji

Pruszków

Pasażerowie pruszkowskiej linii autobusowej nr 4 muszą zmagać się z utrudnieniami. Z powodu inwestycji prowadzonych na terenie miasta autobusy nie zatrzymują się na niektórych przystankach.

Linia nr 4 umożliwia mieszkańcom dzielnicy Gąsin dojazd do przejścia podziemnego w rejonie stacji PKP oraz dotarcie na Osiedle Staszica. Niestety do końca maja korzystanie z niektórych przystanków na linii będzie albo niemożliwe albo utrudnione. Powód? Liczne remonty na trasie autobusu.

Z powodu prac prowadzonych w rejonie ronda ks. J. Popiełuszki na zlecenie Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji utrudnione jest korzystanie z przystanku Akacjowa – Działkowa 01. Wodociągowcy usuwają tam awarię sieci. Po zakończeniu prac przystanek znów będzie w pełni dostępny.

W nieco gorszej sytuacji są ci podróżni, którzy na co dzień korzystają z przystanków Południowa 03 i Południowa 04. To będą wyłączone do 30 maja. Wszystko przez prace związane z przebudową ul. Przejazdowej na odcinku Południowa – Promyka. Osoby, które mimo utrudnień chcą podróżować „czwórką” muszą urządzić sobie spacer do przystanków Błońska 04 i Parzniewska 01 lub Parzniewska 01 i Błońska 05.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.