Utrudnienia w Jankach po potrąceniu pieszej

Janki

W rejonie placu Szwedzkiego w Jankach kierowca samochodu osobowego potrącił kobietę, która przechodziła przez przejście dla pieszych.

Informacje przekazał nam jeden z czytelników. – Przy stacji Schell na placu Szwedzkim w Jankach potrącono pieszego. Na miejscu jest nie tylko karetka i policja, ale i straż pożarna. Sytuacja wygląda poważnie. Ponadto tworzą się duże korki na rondzie – czytamy w wiadomości wysłanej na nasz adres kontakt@wpr24.pl.

Doniesienia te potwierdza pruszkowska policja. – Kierowca osobowego Forda jechał od strony Ikei w kierunku ronda. Do zdarzenia doszło w rejonie ronda, które znajduje się blisko stacji paliwowej Shell. W momencie gdy piesza przechodziła na oznakowanym przejściu została potrącona przez nadjeżdżający pojazd. Utrudniony jest przejazd przez rondo. Policjanci kończą swoje działania, także niebawem ruch zostanie udrożniony – wyjaśnia asp. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Jak informują policjanci, poszkodowana została przetransportowana do warszawskiego szpitala przy ul. Barskiej.

AKTUALIZACJA 20.55

– Policjanci zakończyli swoje czynności, a cały teren został uprzątnięty. Zatem utrudnienia zakończyły się – mówi Kańka.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.