Utrudnienia po zderzeniu samochodu z motocyklem

Grodzisk Maz.

Na ul. Żyrardowskiej w Grodzisku Mazowieckim doszło do kolizji z udziałem pojazdu osobowego i motocykla. Jeszcze kilka minut temu droga była zablokowana w obydwu kierunkach.

Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy droga mailową od jednego z naszych czytelników. – Chciałem ostrzec wszystkich kierowców, którzy korzystają z ul. Żyrardowskiej w Grodzisku Mazowieckim. Na wysokości marketu „Mrówka” droga jest zablokowana po zderzeniu samochodu z motocyklem – czytamy w wiadomości wysłanej na adres kontakt@wpr24.pl.

Jak doszło do zderzenia? – Zgłoszenie otrzymaliśmy ok. godziny 7.00 rano. Motocyklista poruszał się ul. Żyrardowską w kierunku Jaktorowa. W pewnym momencie zaczął hamować aby skręcić w prawo w kierunku jednego z marketów. Kierowca samochodu osobowego nie zachował należytej ostrożności i wjechał w tył motocykla – informuje asp. Sławomir Janowiec z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Przez ponad godzinę droga wojewódzka nr 719 była zablokowana w obydwu kierunkach. – Ul. Żyrardowska jeszcze kilka minut temu była nieprzejezdna. Po godz. 8.15 ruch został udrożniony – informuje Janowiec. – Jednak chwilę potrwa zanim korki się rozładują – dodaje.

Motocyklista trafił do miejscowego szpitala.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.