Utrudnienia na Warszawskim Węźle Kolejowym

Kolej

Pasażerowie Kolei Mazowieckich i Szybkiej Kolei Miejskiej podróżujący do Warszawy muszą liczyć się z opóźnieniami. Ze względu na zablokowany przejazd na stacji Warszawa Ochota pociągi kierowane są linią dalekobieżną.

Kłopoty pojawiły się po godz. 15.00 i nadal nie udało się przywrócić rozkładowego czasu jazdy. – W związku z zablokowanym przejazdem na stacji Warszawa Ochota występują utrudnienia w kursowaniu pociągów SKM linii S1, S2 oraz KM jadących w kierunku stacji Warszawa Wschodnia. Pociągi linii  S1,  S2,  KM  jadące w kierunku wschodnim  kierowane  są  przez stację Warszawa Centralna z pominięciem stacji Warszawa Ochota – Warszawa Śródmieście – Warszawa Powiśle – Warszawa Stadion – informuje ZTM.

Od godziny 16.10 wprowadzone zostało wzajemne honorowanie biletów ZTM-KM w pociągach SKM linii S1 i KM na odcinku Warszawa Zachodnia-Otwock i w pociągach SKM linii S2 i KM na odcinku Warszawa Zachodnia-Sulejówek Miłosna.

Z komunikatu Kolei Mazowieckich wynika, także że pociąg nr 98330/1 relacji Mrozy (16:44) – Grodzisk Mazowiecki (18:28) został odwołany na odcinku Mrozy-Warszawa Zachodnia. Komunikację zastępczą stanowi pociąg nr 91878/9 relacji Siedlce-Mrozy (16:57)-Warszawa Zachodnia (18:06).

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.