Utrudnienia na ulicach Pruszkowa

Pruszków

Budowa kanalizacji deszczowej na ulicach Łączniczek AK i 3 Maja oraz uroczystości związane z Dniem Flagi spowodują zmianę tras kursowania komunikacji miejskiej w Pruszkowie. Kierowcy pojadą zaś objazdami.

O dużych utrudnieniach w rejonie Łączniczek AK i 3 Maja już informowaliśmy. Pierwszy etap prac zakłada zamknięcie skrzyżowania tych ulic w sobotę i niedzielę (29 i 30 kwietnia). 4 maja zaplanowano wyłączenie z ruchu ul. 3 Maja na odcinku od ul. Łączniczek AK do Warsztatowej. Odczują to nie tylko kierowcy, ale także pasażerowie komunikacji miejskiej. – W dniach 29 kwietnia-3 maja wprowadzona zostanie zmiana organizacji przejazdu autobusów miejskich linii 3 i 6. Szczegółowe informacje dostępne będą na przystankach autobusowych i w autobusach komunikacji miejskiej linii 3 i 6 – informuje pruszkowski urząd miasta.

We wtorek, 2 maja, także szykują się zmiany spowodowane uroczystościami z okazji Dnia Flagi. – W związku z Dniem Flagi organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Pruszkowie w dniu 2 maja na linii nr 1 w komunikacji miejskiej będą odwołane poniższe kursy z Osiedla Staszica w kierunku PKP Pruszków o godz. 15.07, 15.23 i 15.50. Za utrudnienia przepraszamy – czytamy w komunikacie magistratu.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.