Utrudnienia na linii do Skierniewic [ZAKOŃCZONE]

Region

Uwaga, podróżni! Są duże utrudnienia na podmiejskiej linii kolejowej. SKM w stronę Pruszkowa dojeżdżają tylko do stacji Warszawa Zachodnia.

Jak informuje ZTM, w związku z zablokowanym przejazdem w rejonie stacji W-wa Ursus występują utrudnienia w ruchu pociągów SKM linii S1 oraz pociągów KM linii R1 i RE1. Pociągi SKM linii S1 w kierunku Pruszkowa kończą bieg na stacji W-wa Zachodnia. Wprowadzono wzajemne honorowanie biletów w pociągach KM i SKM na odcinku: Warszawa Wschodnia – Pruszków.

Na linii Warszawa – Skierniewice oraz linii Warszawa – Kutno zostało wprowadzone nadzwyczajne honorowanie biletów Spółki KM w pociągach Spółki PKP IC. Honorowanie biletów obowiązuje na odcinkach Warszawa Wschodnia – Skierniewice oraz Warszawa Wschodnia – Kutno.

Na stacji Warszawa Ursus doszło do wypadku z udziałem człowieka. Jeden z pasażerów wpadł w szczelinę między krawędzią peronu a składem SKM.

AKTUALIZACJA godz. 19.00:

Zakończyło się nadzwyczajne wzajemne honorowanie biletów. Przywracany jest rozkładowy ruch pociągów.

 

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 9

9 odpowiedzi na “Utrudnienia na linii do Skierniewic [ZAKOŃCZONE]”

 1. Zgredzio pisze:

  Dlatego własnie drogi ZTM na takie sytuacje chcemy linie autobusową do Pruszkowa. Nie ma dnia żeby punktualnie podjechał pociąg czy skm.

 2. wilku starszy pisze:

  po co jeździcie tym skm jak jest taka beznadziejna??? przerzucić się na wkd, tez dojezda do grodziska, jeździ bezawaryjnie, punktualnie…

 3. Info pisze:

  Wg tvnwarszawa.tvn24.pl: „Na stacji PKP Ursus mężczyzna wpadł między peron a pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej. Nie odniósł żadnych obrażeń, ale utrudnienia w kursowaniu pociągów trwały prawie dwie i pół godziny.”

 4. roda pisze:

  po remoncie będzie szybciej i bezawaryjnie XDDDDD

  • AS brwinow pisze:

   Jednym słowem tragedia. Nie ma tygodnia bez jakieś „przygody” z KM. A to jakiś strajk w Parzniewie, a to wypadek w Bożej Woli. I stały punkt programu opóźnienia na linii Dęblin – Warszawa Zachodnia(lub Grodzisk M.) Np. podciąg z godz. 16.01 w (Warszawa Gocławek)relacji Dęblin- Grodzisk Mazowiecki standardowo ma opóźnienie rzędu 10 – 15 minut, a w ciągu tygodnia potrafi nawet dwa razy nie przyjechać, a co niech pasażerowie stoją i czekają i są wdzięczni, że w ogóle jeżdżą (szkoda tylko, że jak chcą).

   P.S I pytanie retoryczne po co była ta cała szopka (a właściwie jest – powiedzieli by co bardziej uważni) z remontem skoro jeden pociąg za jednym przebiegiem potrafi wyrobić całą roczną japońską normę opóźnień pociągów – wszystkich pociągów.
   Ewidentny brak dbałości KM o zarządzanie jakością, brak punktualności, niechlujny rozkład jazdy (np. w ciągu 5 minut potrafią w jednym kierunku odjeżdżać dwa pociągi jeden po drugim).

  • Wega pisze:

   Przecież remont wciąż trwa…i trwać będzie

 5. Pasażerka pisze:

  A na dobitkę po przesłaniu godziny na peronie, autobus w Pruszkowie który kompletnie nie trzyma rozkładu

 6. O pisze:

  Co się stało?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły