Utrudnienia na kolei przedłużają się…

Kolej

Opóźnia się zakończenie prac modernizacyjnych na posterunku odgałęźnym Warszawa Włochy. W związku z tym pasażerowie muszą przygotować się na utrudnienia, a te wystąpią na warszawskim węźle kolejowym.

– W związku z nieukończeniem w terminie prac związanych z modernizacją posterunku Warszawa Włochy od 14 maja wystąpią na węźle warszawskim utrudnienia w ruchu pociągów. Od dnia 6 maja działa Regionalny Zespół Zarządzania Kryzysowego w PKP PLK w celu opracowania tymczasowej awaryjnej organizacji ruchu i minimalizacji opóźnień. Nadal nie ma możliwości przejścia przez posterunek Warszawa Włochy liczby pociągów zaplanowanej od dnia 8 maja – poinformowała nas Jolanta Maliszewska z biura rzecznika prasowego Kolei Mazowieckich.

Wprowadzone zostały zmiany w organizacji ruchu pociągów na linii Warszawa – Skierniewice (odcinek Warszawa – Grodzisk Mazowiecki) i Warszawa – Łowicz Główny (odcinek Warszawa – Błonie). Niektóre pociągi na wskazanych odcinkach zostały odwołane, bądź kursują w skróconej relacji. Wprowadzono dodatkowe zatrzymania pociągów PKP IC.  Łącznie odwołanych zostaje 7 pociągów w całej relacji, 2 pociągi będą kursować w skróconej relacji,

Wprowadzono nadzwyczajne wzajemne honorowanie biletów KM oraz IC m.in. na odcinku Warszawa – Skierniewice. Zmiany obowiązują w okresie 14-18.05.2018. Wykaz zmian pobierzecie w formacie Exel klikając TUTAJ.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.