Utrudnienia na dużej kolei [AKTUALIZACJA]

Kolej

Pociągi mogą być opóźnione, odwołane lub kursujące w skróconej relacji. Utrudnienia dotyczą zarówno linii średnicowej podmiejskiej jak i dalekobieżnej. Wprowadzono honorowanie biletów.

– Utrudnienia w ruchu pociągów na linii średnicowej podmiejskiej i dalekobieżnej (st. Warszawa Zachodnia). Niektóre pociągi mogą być opóźnione, odwołane, kursujące w skróconej relacji. Opóźnienia pociągów mogą ulegać zmianie. Szczegółowe informacje o kursowaniu pociągów na stronie www.portalpasazera.pl – poinformowały Koleje Mazowieckie. 

Na tę chwilę jedynym słusznym wyborem wydaje się być Warszawska Kolej Dojazdowa. Warto dodać, że wprowadzono wzajemne honorowanie wszystkich biletów KM i ZTM we wszystkich pojazdach komunikacji miejskiej (autobusy i tramwaje), na obu liniach metra oraz w pociągach Szybkiej Kolei Miejskiej w 1 i 2 strefie ZTM (do godz. 13.00). Obowiązuje też wzajemne honorowanie biletów między KM a WKD (do godz. 15.00). 

AKTUALIZACJA GODZ. 14.00

– Usunięto awarię urządzeń sterowania ruchem kolejowym na stacji Warszawa Zachodnia. Obecnie trwa przywracanie rozkładowego ruchu pociągów SKM linii S1, S2 i S3 w obu kierunkach. Możliwe są opóźnienia do około 60 minut – poinformowała Szybka Kolej Miejska.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.