Uszkodzone auta na Chopina i Sobieskiego. Umorzono sprawę, co dalej?

Pruszków

Wracamy do tematu. W nocy z 23 na 24 lipca poprzebijano opony w wielu samochodach zaparkowanych przy ul. Chopina oraz porysowano te zaparkowane przy ul. Sobieskiego w Pruszkowie. Prokuratura umorzyła sprawę. Poszkodowani kierowcy są oburzeni.

Trudno się dziwić. Kierowcy są oburzeni, ponieważ ponieśli duże straty finansowe. – Godziny spędzone na policji, u ubezpieczyciela, w warsztatach… Ponieśliśmy duże straty, i co? Nie udało się nikogo złapać? Po co te wszystkie kamery wiszą w mieście? – napisał Wojciech w wiadomości wysłanej do nas za pośrednictwem Facebooka.

Postanowiliśmy sprawdzić co dzieje się w tej sprawie. Okazało się, że śledztwo umorzono. – Sprawa została umorzona w dniu 7 października wobec nie wykrycia sprawcy przestępstwa – mówi Andrzej Zwoliński, zastępca prokuratora rejonowego w Pruszkowie.

Czy to oznacza, że sprawcy bądź też sprawca tego zdarzenia może czuć się bezkarny? – Sprawców poszukuje się dopóki sprawa się nie przedawni. Zawsze jest możliwość wszczęcia jej na nowo, gdyby policja znalazła sprawców. Funkcjonariusze zawsze swoimi kanałami dalej ich poszukują. Wszystko zapisane jest w policyjnych bazach – podkreśla Zwoliński.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.