Urodziny dla dzieci w promocji

Art. Sponsorowany

W weekend otwarcia w dniach 10-12 listopada Fikołki w CH Nowa Stacja w Pruszkowie odwiedziło ponad tysiąc dzieci. Ich rodzice w tym czasie wybrali się na zakupy lub skorzystali z oferty kawiarni Fikołków. Trwają ostatnie dni promocji urodzinowej z voucherem w prezencie wartym 400 zł.

Największą popularnością po otwarciu cieszyła się największa w tej części Polski konstrukcja zabawowa posiadająca 5 poziomów. Dzieci pod opieką doświadczonych animatorów bawiły się na kilku zjeżdżalniach, tyrolce, sieci Spidermena oraz licznych kryjówkach w labiryncie pełnym przeszkód. Dużym wyzwaniem okazało się pokonanie wszystkich tras 7-metrowej ścianki wspinaczkowej. Najmłodsi z kolei z pasją bawili się w kąciku maluchu, który sąsiaduje z kawiarnią.

Rodzice i dzieci mieli okazję po raz pierwszy obejrzeć 5 sal urodzinowych: czerwoną, zieloną, niebieską, salę kulinarną i eksperymentów. To była okazja do zerezerwowania imprez urodzinowych i skorzystania z promocji. Promocja trwa do 18 listopada, a dzięki niej można otrzymać dodatkowe atrakcje urodzinowe o wartości 400 zł! Sama impreza może się odbyć w ciągu najbliższego roku.

W salach urodzinowych odbywają się również cykliczne warsztaty i zajęcia edukacyjne. – Nic nie integruje dzieci na urodzinach tak, jak wspólne gotowanie w sali kulinarnej – przekonuje Sylwia Kędzierska, menedżer sieci Sal Zabaw Fikołki. – Jubilat przed imprezą wybiera potrawę, którą przygotuje z gośćmi pod czujnym okiem szefa kuchni. Najczęściej jest to sushi, pizza, muffinki lub burgery. Można wybrać dowolne danie. Zakup składników i leży oczywiście po naszej stronie. Sprzątanie po grupie rozbawionych kucharzy również – śmieje się Sylwia Kędzierska.

Na najmłodsze dzieci czeka w Fikołkach niespodzianka. W recepcji Fikołków można wyrobić Kartę Malucha, dzięki której dzieci do pierwszego roku życia bawią się w sali zabaw za darmo, a dzieci w wieku 13-24 miesięcy mogą się bawić bez opłat, o ile towarzyszą starszemu rodzeństwu. Sala zabaw jest otwarta 7 dni w tygodniu, także w niehandlowe niedziele. Rodzinne wypady do Fikołków to moc atrakcji dla dzieci i relaks rodziców w kawiarni.

Już na samym starcie na gości czekają wyjątkowe promocje:

* Każdy, kto do 18 listopada 2018 zrobi rezerwację na urodziny organizowane do 9 listopada 2019 roku, otrzyma voucher na dodatkowe atrakcje urodzinowe o wartości 400 zł

* Grupy szkolne i przedszkolne będą mogły do 30 listopada skorzystać z darmowej wizyty w Fikołkach

Opis promocji znajduje się tu.

Fikołki w Centrum Handlowym Nowa Stacja to siódma lokalizacja znanej i lubianej sieci sal zabaw. Lokal w Pruszkowie znajduje się na poziomie +2. Jego częścią jest sklep Coccodrillo.

Rezerwacje: pruszkow@fikolki.pl | tel. 500 200 200

Więcej informacji:  www.facebook.com/FikolkiPruszkow | www.fikolki.pl

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.