Ulica Rozbrat i trzy inne zmienią swoje oblicze

Pruszków

Pruszkowski urząd ogłosił przetarg na budowę ul. Rozbrat, Brzechwy, Kasprowicza oraz ul. KDL-40.

O ul. Rozbrat pisaliśmy już wielokrotnie kilka lat temu. Już w 2015 r. jeden z czytelników pisał do nas, że czas na tej drodze zatrzymał się w miejscu. Kiedy jest ciepło i sucho mieszkańcy walczą z kurzem. Kiedy jest mokro na ul. Rozbrat tworzy się dosłownie rzeka. Kolejne z wymienionych ulic wcale nie są w lepszym stanie… Ale to wszystko ma ulec zmianie.

W 2017 r. miasto ogłosiło przetarg na projekt czterech ulic wymienionych w zajawce. Teraz przyszedł czas na roboty drogowe, urząd poszukuje wykonawcy prac budowlanych. Jezdnie zostaną wykonane z kostki betonowej, podobnie jak chodniki i miejsca postojowe. Prace będą dotyczyły też wykonania odwodnienia i oświetlenia.

Jak długo potrwa realizacja zadania? Wykonawca będzie miał rok na przeprowadzenie prac, dokładnie do końca kwietnia 2020 r.

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 10

10 odpowiedzi na “Ulica Rozbrat i trzy inne zmienią swoje oblicze”

 1. Lenio pisze:

  Kosztem mieszkań z ogródkami Rozbrat powstanie droga i miejsca postojowe a nam niszczą ogródki. Super płot musimy za własne pieniądze postawić bo kasę dostanie każdy mieszkaniec osiedla, a płot postawią osoby związane z ogródkiem czyli 15 mieszkań super tak to tylko w Polsce się załatwia sprawy po cichu .
  Pozdrawiam

 2. Bąbelek pisze:

  Projekt przewiduje 31 miejsc parkingowych + 2 N. Szaleństwo. Lepiej już zostawić w obecnym stanie i przywyknąć do błota i kurzu.

 3. ddd pisze:

  Czemu nie z asfaltu ??
  Przynajmniej dzieciaki mogłyby czasem sie na rolkach przejechać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły