Ukradli procesory warte 90 tys. zł

Grodzisk Maz.

Policjanci z grodziskiej komendy po blisko dwumiesięcznych poszukiwaniach zatrzymali trzech mężczyzn, którzy włamali się do jednej z firm na terenie gminy. Mężczyźni ukradli procesory warte 90 tys. zł.

Blisko dwa miesiące temu funkcjonariusze z Grodziska Mazowieckiego otrzymali informacje o włamaniu do jednej z firm działających na terenie gminy. Złodziej weszli do magazynu i ukradli procesory. Okazało się, że sprzęt jest cenny, ponieważ właściciel wycenił straty na… 90 tys. zł. Pod długich i żmudnych działaniach policjantom udało się wytypować podejrzanych.

Mundurowi zatrzymali trzech mężczyzn. Dzięki zebranemu materiałowi dowodowemu policjanci nie mieli wątpliwości, że Mariusz D., Damian G. Grzegorz W. dokonali przestępstwa. Podejrzani przyznali się do winy.

To jednak nie koniec. Najmłodszy z mężczyzn – 20-letni Damian G. – w swoim mieszkaniu miał marihuanę, którą policjanci odkryli podczas przeszukania. 20-latek dodatkowo odpowie za posiadanie środków odurzających.

Mężczyźni przyznali się do winy i dobrowolnie poddali wyznaczonym karom. – Szczególnie dotkliwe będzie dla nich naprawienie wyrządzonej szkody finansowej – przyznają mundurowi z Grodziska Mazowieckiego.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.