Ukradł puszkę WOŚP 9-latce

Piastów

Szokujący incydent w trakcie finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Piastowie. Na ul. Dworcowej nieznany sprawca ukradł puszkę 9-letniej wolontariuszce.

Do kradzieży doszło około godz. 15.00 na ulicy Dworcowej w Piastowie. Dziewczynka zbierała datki  pod nadzorem dorosłych, jednak złodziej okazał się na tyle szybki, że nikt nie zdążył zareagować. – Potwierdzam, że około godz. 15.00 na ul. Dworcowej w Piastowie doszło do kradzieży puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dwudziestokilkuletni sprawca zabrał ją 9-letniej wolontariuszce, gdy ta sięgała do plecaka po serduszka. Stało się to bardzo szybko, złodziej uciekł – mówi nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Dziewczynce na szczęście nic się nie stało.

Mężczyzny szuka policja. Jeśli ktokolwiek widział sprawcę proszony jest o kontakt z pruszkowską komendą.

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 27

27 odpowiedzi na “Ukradł puszkę WOŚP 9-latce”

 1. nara pisze:

  moze i widzialem ale nie bede nikomu opowiadal

 2. Pieski świat pisze:

  Musiał być głodny bo w MOPSie nie dostał zasiłku.

 3. Tom_w_Paski pisze:

  Może jakiś rysopis sprawcy może dzięki temu mieszkancy okolicy go namierzą

 4. WWW pisze:

  Matka Kurka to zwykły manipulator który dzięki pisowcom istnieje i zarabia. Manipulacje, zakłamania i ciągłe przegrane w sądach. A tu obecny piastowiak to łyka. co za typ? buahahaha gościu znalazł sobie sposób na życie a ten wierzy

  • piastowiak pisze:

   Nieprawda. matka Kurka wygrał z Owsiakiem proces o zniesławienie. Sąd w Złotoryi nakazał mu ujawnienie ksiąg rachunkowych i Owsiak tego nie zrobił. Wpisz sobie w google np. Prawomocny wyrok. Owsiak doił kasę z WOŚP, ale… lub 8 wyroków potwierdzających, że Owsiak i WOŚP… Wyłącz TVN i poszukaj prawdy gdzie indziej, bo TVN to same kłamstwa całą dobę.

 5. D pisze:

  trzeba być naprawdę ponurym żniwiarzem, masakra

 6. bj pisze:

  Odpad społeczny do utylizacji.

  • piastowiak pisze:

   O proszę jaka mowa miłości:) Uważaj, bo już był taki jeden co miał podobne pomysły jak Ty i nawet je realizował. Nazywał się Adolf H.

 7. WWW pisze:

  Czy to nie wyborca pis? Ciągle polityce tej partii bredzą z nienawiści na Owsiaka

 8. asdfg pisze:

  Dokładnie tak, Abadon. 20-30 lat temu, taki typek dostałby w pysk od chłopaków, a potem by oddawał z nawiązką to, co dziecku ukradł. Nie było szacunku dla takich szmat.

 9. Abadon pisze:

  Kiedyś nawet „bandziory” miały swój kodeks honorowy Kobieta lub dziecko , to była świętość !!! Dzisiejsze dresiarstwo nie ma żadnych skrupułów , dla kilku złotówek zrobią wszystko ! Nawet okradną dziecko , nie mieści się w głowie .

 10. paca pisze:

  Domyślne przyzwolenie władzy centralnej na atakowanie i szkalowanie WOŚP. To powoduje wzrost śmiałości bandytów. Teraz, po ataku w Gdańsku wygląda na to że te zdarzenia mają wspólne korzenie.

 11. asdfg pisze:

  Co za śmieć

 12. Hdhdjjs pisze:

  Pewnie ćpun albo hazardzista na maszynę nie miał

 13. WRR pisze:

  Oby mu te łapska uschły a jego dziecko nie otrzymało pomocy ze sprzętu WOŚP!! Wychodzi bezstresowe wychowanie a bardziej brak wychowania bo kariera ważniejsza, a potem takie gn..je robią co chcą!!

 14. tja... pisze:

  Dlatego wolontariusze-dzieci nie powinny kwestować same…

 15. AvP pisze:

  Jakim człowiekiem trzeba być aby zrobić coś tak podłego. Dosłownie brakuje słów na takie zachowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły