Ujęto zabójcę 15-latki z Ursusa

Region

20 letni Kamil Z. został zatrzymany w związku ze sprawą morderstwa gimnazjalistki z Ursusa. Okazało się, że to on zabił 15-letnią dziewczynę.

Policjanci zatrzymali Kamila Z. oraz jego 19-letnią dziewczynę Paulinę B. we wtorek wieczorem. Z ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna poznał ofiarę kilka miesięcy temu.

W poniedziałek 20-latek spotkał się z gimnazjalistką w jej domu. Doszło między nimi do awantury. Kamil Z. wziął nóż z mieszkania dziewczyny i zadał jej kilkanaście ciosów. W środę usłyszał zarzut zabójstwa. Mężczyzna przyznał się do zbrodni jednak nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego to zrobił.

Śledczy, którzy badają cała sprawę podejrzewają, że nastolatka mogła szantażować Kamila Z. 20-latek zabrał z jej domu telefon komórkowy i komputer. Te rzeczy funkcjonariusze odnaleźli w mieszkaniu 19-letniej Pauliny B. Kobieta usłyszała zarzut utrudniania postępowania poprzez zacieranie śladów, do którego się przyznała.

W środę zwolniono również 35-letniego Marka K. Okazało się, że mężczyzna nie miał związku z tą sprawą. Marek K. został zatrzymany, bo policja podejrzewała, że próbował zemścić się na ofierze. W listopadzie ubiegłego roku ojciec gimnazjalistki przyłapał ja na seksie z 35-latkiem. Mężczyzna trafił do aresztu, który opuścił w styczniu.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.