Uczniowie już w nowej hali

Pruszków

Choć budowa jeszcze trwa, to uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Tomasza Zana już korzystają z nowego skrzydła szkoły, w którym mieście się hala sportowa.

Budowa nowej siedziby Liceum Ogólnokształcącego im. Tomasza Zana to jedna z flagowych inwestycji realizowanych przez Powiat Pruszkowski. Skrzydło dydaktyczne nowego gmachu szkoły było gotowe już w marcu ubiegłego roku. Uczniowie musieli czekać na oddanie do użytku drugiej części szkoły, w której znajduje się hala sportowa. Ten etap jeszcze nie dobiegł końca, ale uczniowie już korzystają z nowej hali, która powstała przy ul. Daszyńskiego. – Oficjalne otwarcie nowej siedziby LO im. Tomasza Zana w Pruszkowie jeszcze przed nami, ale uczniowie mogą już korzystać z nowej sali gimnastycznej. Jest przestronna, dobrze wyposażona i dostosowana do wielu dyscyplin sportowych – poinformował na swoim facebookowym profilu Powiat Pruszkowski.

Choć oficjalnego przecinania wstęgi nie było, to zorganizowano specjalną lekcję wychowania fizycznego, która odbyła się 19 lutego. Co było w niej nadzwyczajnego? Wzięli w niej udział starosta Maksym Gołoś, wicestarosta Krzysztof Rymuza oraz prezydent Pruszkowa Jan Starzyński, którzy sprawdzali swoją celność w rzutach do kosza. 

Uczniowie czekają jeszcze na zakończenie prac budowlanych na dachu hai sportowej. Tam ma powstać boisko zewnętrzne.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.