Tysięczna karta i nagroda

Brwinów

Stanisława Laskus jest szczęśliwą posiadaczką tysięcznej Brwinowskiej Karty Mieszkańca. Z tej racji otrzymała od gminy drobny upominek.

Brwinowska Karta Mieszkańca spotkała się ze sporym zainteresowaniem. Program wystartował pod koniec grudnia ubiegłego roku i w urzędzie pojawiły się kolejki chętnych. Kolejni mieszkańcy mogli się pochwalić posiadaniem karty, która umożliwia tańsze przejazdy komunikacją miejską. Z czasem kolejki były coraz krótsze.

Brwinowscy urzędnicy prowadzą dokładną statystykę wyrobionych kart. Z niecierpliwością czekali, kiedy zostanie wydany tysięczny dokument. W końcu nastał ten dzień. Co ciekawe, 1000 karta została wydana w… Walentynki. Jej szczęśliwą posiadaczką jest Stanisława Laskus, która od urodzenia mieszka w Brwinowie. – Jestem mile zaskoczona i bardzo się cieszę – mówiła posiadaczka 1000 karty mieszkańca.

Na panią Stanisławę czekał upominek w postaci gadżetów promocyjnych gminy Brwinów. 1000 kart już jest, a urzędnicy czekają na pokonanie kolejnej bariery. – Odliczamy dalej i czekamy na 2000 posiadacza Brwinowskiej Karty Mieszkańca. Dla niego też przygotujemy upominek – zapewnia Mirosława Kosiaty, kierownik biura promocji Brwinowa.

Posiadacze karty mieszkańca mogą korzystać ze zniżek na komunikację i usługi firmy specjalizującej się projektowaniem automatyki. Niebawem grono partnerów BKM powiększy się. – Prowadzimy zaawansowane rozmowy. Wszystko jest na dobrej drodze i niedługo nasi mieszkańcy posiadający kartę będą mogli skorzystać z kolejnych ulg w sektorze handlu i usług – wyjaśnia Kosiaty.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.