Tworzymy Dodatki – Edukacja i Nieruchomości. Zapraszamy do współpracy!

Uncategorized

7 września w naszych mediach (Gazeta WPR i portal WPR24.pl) ukaże się Dodatek Edukacja. Nowy rok szkolny zbliża się przecież wielkimi krokami, więc warto zwrócić uwagę na dobrą reklamę. Dwa tygodnie później, 21 września zaplanowaliśmy Dodatek Nieruchomości. Sprawdźcie co dla Was mamy!

Niestety wakacje się kończą, a do pierwszego dzwonka szkolnego coraz bliżej… Ale trzeba się zmobilizować. Nasz Dodatek Edukacja to mały pomocnik, który wskaże Ci drogę np. na uczelnię wyższą. Może rozważasz zmianę liceum lub profilu klasy? Albo połączyć studia z pracą? Postaramy się coś na to poradzić!

Zapraszamy reklamodawców do współpracy. W Gazecie WPR jak i na portalu WPR24.pl możecie przedstawić m.in. dodatkowe zajęcia dla szkół podstawowych, jak również zaoferować osobom pracującym podniesienie kwalifikacji. Szkoły języków obcych będą również jak najbardziej mile widziane. Prywatne lekcje? Organizuj swoją pracę, oszczędź czas i pomyśl o reklamie w naszych mediach! Uczniowie będą gotowi do nowego roku, a Ty? 7 września ukaże się Dodatek Edukacja.

Kolejny Dodatek, tym razem skierowany w stronę Nieruchomości opublikujemy 21 września. Niektóre tematy wydania jakie możemy zaproponować to: aktualne inwestycje w regionie, zakupy pod nosem – czyli o galeriach handlowych w okolicy, gdzie spędzić czas wolny (parki, baseny, restauracje)?

Oto korzyści z zamieszczenia reklamy w naszych mediach:
dotarcie do 30 000 czytelników Gazety WPR
dotarcie do 100 000 użytkowników portalu WPR24.pl
dotarcie do 30 000 fanów na facebooku i 2000 followersów na instagramie
dotarcie do podróżujących składami WKD na linii Grodzisk-Warszawa

Nośniki reklamy:
publikacja w Gazecie WPR
publikacja na portalu WPR24.pl w postaci artykułu
publikacja na facebooku (z promocją)

Grupa WPR Media Sp. z o.o.
ul. Niecała 10/2, 05-800 Pruszków
Tel/fax: +48 22 758 77 88
E-mail do biura reklamy: reklama@wprmedia.pl

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.