Tworzymy Dodatek Nieruchomości! Zapraszamy do współpracy!

Uncategorized

21 września na łamach Gazety WPR i portalu WPR24.pl ukaże się Dodatek Nieruchomości. Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy zainteresowane skuteczną reklamą w naszym serwisie.

Podwarszawski rynek nieruchomości nieustannie się rozwija, a kierunki pruszkowski i grodziski pozostają wciąż bardzo modne. Wiele osób właśnie tutaj szuka dobrego miejsca do zamieszkania. Pomożemy do nich dotrzeć z atrakcyjnym przekazem. W Dodatku Nieruchomości pojawią się m.in. praktyczne porady na co zwrócić uwagę wybierając własne „M”, jak załatwić niezbędne formalności związane z kredytem, jak przebrnąć przez trudny etap wykończenia i urządzenia.

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy związane z branżą. Oferujemy reklamę uszytą „na miarę”, dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta.

Oto korzyści z zamieszczenia reklamy w naszych mediach:
– dotarcie do 30 000 czytelników Gazety WPR
– dotarcie do 100 000 unikalnych użytkowników portalu WPR24.pl
– dotarcie do 30 000 fanów na facebooku i 2000 followersów na instagramie
– dotarcie do podróżujących składami WKD na linii Grodzisk-Warszawa

Nośniki reklamy:
– publikacja w Gazecie WPR
– publikacja na portalu WPR24.pl w postaci artykułu
– publikacja na facebooku (z promocją)

Grupa WPR Media Sp. z o.o.
ul. Niecała 10/2, 05-800 Pruszków
Tel/fax: +48 22 758 77 88
E-mail do biura reklamy: reklama@wprmedia.pl

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.