Twórz rzeczy spektakularne w Multidekor

Art. Sponsorowany

Od lat wzbudza zachwyt warszawiaków i turystów piękną świąteczną oprawą stolicy. Rozświetla parki, miasta i galerie handlowe w  Polsce i w całej Europie. Firma z Piastowa projektuje i  produkuje iluminacje, które cieszą oczy milionów ludzi. Też chcesz być dumny ze swojej pracy? Szukasz pewnego, stabilnego zatrudnienia? Już teraz dołącz do zespołu Multidekor.

Pewnie do przodu

Multidekor to polska firma obecna na rynku świątecznych iluminacji od ponad 20 lat. Przez ten czas przeszła długą drogę, z małego rodzinnego biznesu stając się liderem branży. Twórcy i szefowie firmy – Grzegorz i Tomasz Podogroccy stawiają na jej nieustanny rozwój. Z roku na rok Multidekor zdobywa więc kolejne zagraniczne rynki i udowadnia jak bardzo liczy się w branży świetlnego designu. Wiosną tego roku firma otworzyła największy i najnowocześniejszy park produkcji dekoracji świetlnych w tej części Europy. – Nowy obiekt znacznie rozszerzył nasze możliwości produkcyjne. By je w pełni wykorzystać, planujemy zwiększenie zatrudnienia – mówi Monika Bałdak, HR Manager w  Multidekor. – Do nowego centrum w Parku Konotopa II poszukujemy przede wszystkim spawaczy, elektryków, magazynierów, ale też pracowników produkcji czy montażystów dekoracji. Oferujemy dobre pieniądze, stałe zatrudnienie na umowę o pracę, a nawet transport na miejsce pracy. Dodatkowo naszych stałych pracowników obejmujemy prywatną opieką medyczną – dodaje Monika Bałdak. Oferty pracy znajdziesz na www.multidekor.pl oraz na naszym profilu na Facebooku.  

Od zaraz, przez cały rok

W Piastowe i Konotopie przygotowywane są głównie iluminacje świąteczne i zimowe, dlatego szczególne natężenie pracy przypada w drugiej połowie roku: od sierpnia aż do grudnia. Jednak produkcja w Multidekor trwa przez cały rok. Aby rozświetlić jednocześnie miasta i galerie w Polsce, Francji, Niemczech, Szwecji, Rosji, a nawet krajach azjatyckich firma nie może pozwolić sobie na  przerwę. ­ – Oferujemy pracę od zaraz. W tym momencie szukamy fachowców, którzy chcieliby na  stałe dołączyć do naszego zespołu produkcyjnego i mieć pewne, stabilne zatrudnienie przez cały rok. – zaznacza HR Manager . – Jesteśmy też otwarci na młodych kandydatów, którzy są na początku swojej drogi zawodowej. U nas będą mieli okazję wiele się nauczyć, a także zdobyć ciekawe doświadczenie – dodaje Monika Bałdak. 

Współpraca przede wszystkim

Siłą firmy jest zgrany i świetnie rozumiejący się zespół. – Produkcja dekoracji to praca zespołowa, wieloetapowy proces z udziałem kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu osób. Każdy ma tu do odegrania ważną rolę. Każdy ma wpływ na to, jak ostatecznie wyglądają i działają nasze iluminacje – mówi Lucjan Berdzik, wieloletni kierownik produkcji w Multidekor.

Wszystko zaczyna się od designerów, którzy szkicują każdy element dekoracji i tworzą wizualizacje całych realizacji. W czasie produkcji iluminacji pole do popisu mają doświadczeni spawacze, ślusarze i  lakiernicy, a następnie elektronicy oraz elektrycy. Dzięki nim precyzyjne w każdym calu konstrukcje aluminiowe przemieniają się w dekoracje i zyskują blask tysięcy energooszczędnych diod eko-LED. Dalej elementy trafiają do dekoratorni, gdzie są wykańczane i ozdabiane. Tu technologia staje się magią. 
 

Nie tylko praca

Aby tworzyć zgrany zespół trzeba się dobrze poznać. I to nie tylko podczas codziennej pracy, ale także w czasie corocznego wiosennego wyjazdu integracyjnego. – Parę dni poza domem i bez obowiązków to dobra okazja, by aktywnie spędzić ze sobą trochę czasu. Chodzimy po górach, pływamy kajakami, rywalizujemy w grach terenowych – wylicza HR Manager. – Zawsze wyjątkowo uroczyście obchodzimy też Wigilię, wieńczącą kolejny sezon. To już nasza tradycja – podkreśla z uśmiechem Monika Bałdak. 

Magia, radość, satysfakcja

Chociaż firma z Piastowa ma na swoim koncie już ponad tysiąc różnych realizacji, do każdej z nich podchodzi w bardzo indywidualny sposób. Tak powstają dekoracje słynne w Polsce i  za  granicą: Królewski Ogród Światła w Wilanowie, który obejrzało milion osób, zimowa dekoracja Gdańska i Parku Oliwskiego, czy jedyna w swoim rodzaju Kraina Światła na Gubałówce. 

Za co lubię moja pracę? Za to, że jej efekty podziwiają i młodzi i starsi, bo tworzymy iluminacje, które przyciągają całe rodziny. Radość i uśmiech na ich twarzach, także na twarzy moich bliskich daje mi najwięcej satysfakcji – mówi Justyna Łamasz, kierownik działu dekoracji świetlnych w Multidekor.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.