Turniej „Wykopmy raka” za nami!

Grodzisk Maz.

Przez niemal całą sobotę w grodziskiej hali sportowej przy ul. Westfala można było kibicować amatorskim drużynom piłkarskim, które spotkały się na charytatywnym turnieju "Wykopmy raka". Dwa najlepsze zespoły wezmą udział w wielkim finale na Arenie Ursynów.

Impreza już po raz kolejny zawitała do Grodziska Mazowieckiego, gdzie w sobotę odbył się jeden z trzech turniejów eliminacyjnych. Za tydzień piłkarze amatorzy spotkają się na boisku na Bemowie, a 23 lutego na Białołęce. Najlepsze zespoły zmierzą się 17 marca na oficjalnym finale na Arenie Ursynów.

W grodziskiem odsłonie „Wykopmy raka” walczyło 13 drużyn o tak wdzięcznych nazwach jak: Albatrosy, S-Kadra, Wesoła Ekipa, Inter Tap, Kumple, TG Sokół, Filmovia, GADP Pruszków, Orły, Reaktor, Wcześniej Szczupak, FC Waćpany czy Chłopcy z Bielan.

Choć są to drużyny w pełni amatorskie, emocji na boisku i poza nim nie brakowało. Nie brakowało też zaangażowania zawodników, którzy walczyli o każdą piłkę. I przypomnijmy, że w szczytnym celu. Całkowity dochód z imprezy przeznaczony będzie dla Fundacji Rak’n’Roll Wygraj Życie.

Miejsca na podium zajęły składy: 1. Chłopcy z Bielan, 2. TG Sokół, 3. Kumple.

Gratulujemy!

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.