Turniej „Wykopmy raka” coraz bliżej!

Grodzisk Maz.

Już w najbliższą sobotę w Grodzisku Mazowieckim rozegrany zostanie charytatywny turniej piłkarski „Wykopmy raka!”! Widzimy się w hali sportowej przy u. Westfala.

Grodziskie rozgrywki to jeden z trzech turniejów eliminacyjnych. Wielka kulminacja akcji odbędzie się w Warszawie na Arenie Ursynów. Pomysł jest prosty. Amatorskie drużyny piłkarskie zmierzą się w szczytnym celu. Całkowity dochód z imprezy będzie przeznaczony na wsparcie Fundacji Rak’n’Roll Wygraj Życie. – W danym zespole zgłoszonych może zostać maksymalnie 10 zawodników, z czego 5 będzie reprezentować skład na boisku. Wpisowe, które w całości trafi na konto Fundacji Rak’n’Roll Wygraj Życie wynosi 250 zł od drużyny. W każdej miejscowości przewidujemy 16 wolnych miejsc. Wykop z nami raka i poczuj się jak prawdziwy sportowy bohater! – mówi nam Malwina Sułkowska ze Stowarzyszenia Sportowy Bohater.

Trzy najlepsze zespoły otrzymają puchary. Za udział i sportowego ducha medale trafią do wszystkich zawodników. Mecze poprowadzi licencjonowany sędzia. Oprawa spotkań też będzie wyjątkowa. Profesjonalne nagłośnienie, muzyka i miejmy nadzieję, trybuny pełne kibiców.

Początek turnieju w najbliższą sobotę (9 lutego) o godz. 9.00 w grodziskiej hali sportowej przy ul. Westfala. Zawody potrwają do godz. 17.00.

Patronem medialnym wydarzenia są gazeta i portal WPR24.pl

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.