Turniej i piknik dla Konrada coraz bliżej!

Region

Sąsiedzi, przyjaciele i piłkarska społeczność UKS Nowa Wieś mobilizują się, aby pomóc Konradowi, ciężko choremu 35-letniemu mieszkańcowi ich miejscowości. W niedzielę, 28 kwietnia, organizują charytatywny turniej piłkarski i piknik rodzinny.

Czytelnicy WPR24.pl poznali już historię Konrada. Zdrowy, uśmiechnięty mąż i ojciec z dnia na dzień musiał przyjąć do wiadomości, że dopadła go bardzo groźna choroba. Taka, z którą można przegrać. Guz mózgu. – Do końca marca byliśmy normalną, szczęśliwą rodziną, do dnia, gdy zaczęła mi drętwieć ręka… Wizyta u neurologa, rezonans i enigmatyczne: „Jest coś w głowie”, sprawiły, że nasz stabilny świat zamienił się w rollercoaster. Diagnoza kolejnego lekarza: „glejak IV stopnia” nie pozostawiała złudzeń. „10 miesięcy” huczało mi w głowie – opowiada Konrad.

Na portalu zrzutka.pl prowadzona jest zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację 35-latka (znajdziecie ją pod tym linkiem). W pomoc włączyli się także mieszkańcy Nowej Wsi, przyjaciele, rodzice i zawodnicy UKS Nowa Wieś, czyli koledzy z drużyny piłkarskiej syna Konrada. W niedzielę, 28 kwietnia, organizują turniej i piknik w trakcie którego prowadzona będzie kwesta na rzecz mężczyzny.

W programie liczne atrakcje, w tym turniej piłki nożnej dzieci i dorosłych, kawiarenka, wata cukrowa, popcorn, warsztaty malarskie, licytacje, śniadanie z Master Chefem Mariuszem Szwedem, sprzedaż książek i rękodzieła, konkursy dla dzieci, grochówka strażacka, malowanie buziek i wiele, wiele innych niespodzianek. Początek o godz. 10.00 na boisku przy szkole w Granicy.

Jeśli chcecie wesprzeć tę akcję organizacyjnie, przekazać przedmioty na licytację lub w inny sposób pomóc Konradowi, zajrzyjcie na otwartą facebookową grupę Wspieramy Konrada.

Turniej i piknik patronatem objęła wójt Michałowic Małgorzata Pachecka.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.