Trzydzieści tysięcy okazji na okazję w FACTORY Ursus

Art. Sponsorowany

Klienci FACTORY Ursus w Warszawie mogą korzystać w listopadzie z dostępu do atrakcyjnych rabatów w ponad 66 salonach prestiżowych marek. FACTORY Ursus jest jednym z pięciu centrów wyprzedażowych FACTORY w Polsce, które za pośrednictwem 30 tys. książeczek rabatowych umożliwi tańsze zakupy.

Wszystkie produkty w FACTORY Ursus są tańsze od 30 do 70 procent niż te same artykuły w tradycyjnych centrach handlowych. Dzieje się tak, ponieważ centrum wyprzedażowe oferuje końcówki aktualnych serii produktów dostępnych w normalnych sklepach.  Zakupy w FACTORY wyróżnia możliwość zrobienia ich szybko i wygodnie w ponad 100 markowych salonach. Wśród nich są takie jak: Nike Factory Store, Adidas, Reserved, Calvin Klein. Książeczki kuponowe są do odebrania na terenie centrum i w różnych punktach w stolicy. Oferty dostępne są również w aplikacji mobilnej qpony.pl.

Wykorzystanie książeczki rabatowej FACTORY daje szansę na zyskanie kolejnej zniżki sięgającej 30 procent. Tym samym wykorzystując książeczkę można zaoszczędzić nawet do 90% ceny jaką znamy z normalnej sieci handlowej. Żadna okazja nie trwa jednak wiecznie. Taka możliwość będzie jedynie do 30 listopada.

Sieć centrów outletowych FACTORY rozpoczęła współpracę z firmą Qpony rok temu. Dzięki niej użytkownicy tego coraz popularniejszego systemu rabatowego mogą skorzystać ze zniżek dostępnych poprzez książeczkę rabatową, ale także przez aplikację mobilną i geolokalizację w ponad 280 sklepach outlet w pięciu centrach wyprzedażowych FACTORY.

FACTORY Warszawa Ursus
W rozbudowanym FACTORY Ursus działa ponad 100 sklepów i lokali usługowych. Są to nowe marki, których dotąd nie było w centrum, m.in.: modowe (Digel, Pierre Cardin, Vero Moda, Mustang), outdoorowe (Elbrus, Hi-Tec, Mountain Warehouse),   obuwia (Geox), dziecięcy Smyk oraz popularne marki Rossmann, Empik czy Restauracja Sphinx. Oferta centrum to również silna reprezentacja marek sportowych (m.in. Adidas, Reebok, Asics, Nike, 4F , Puma), męskich (Lancerto, Bytom, Próchnik, Vistula) oraz mix fashion (United Colors of Benetton, Desigual, Reserved, Bestseller, Calvin Klein).  Centrum oferuje pojemny przestrzenny parking na 888 samochodów, klimatyzowane wnętrza, udogodnienia dla matek z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Centrum FACTORY Ursus jest obecnie jednym z najlepiej skomunikowanych obiektów handlowych w Warszawie. Dojazd z centrum Warszawy samochodem zajmuje mniej niż 30 minut. W bezpośrednim sąsiedztwie FACTORY znajdują się dwa przystanki kolejowe. Centrum jest połączone bezpośrednio z Alejami Jerozolimskimi, obwodnicą Warszawy i nowym fragmentem trasy S8 do Janek. Za kilkanaście miesięcy zakończy się także budowa ul. Nowolazulorowej do ul. Połczyńskiej. Dzięki temu dojazd z Bemowa na outletowe zakupy będzie możliwy w czasie krótszym niż 15 minut.

Więcej informacji o centrach Factory Outlet: www.factory.pl

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.