Trzy lokalizacje z naszego regionu walczą o podwórka

Region

Walka o podwórka talentów Nivea wystartowała. Teraz wszystko zależy od internautów, czyli Was. Wybierzcie lokalizacje i codziennie głosujcie, a może podwórko pojawi się w naszej okolicy!

Nivea po raz kolejny organizuje konkurs, w którym można „wygrać” podwórko talentów dla wybranej przez siebie lokalizacji. W ramach akcji organizowanych w poprzednich latach wybudowano 100 placów zabaw, 100 szkółek piłkarskich, 80 podwórek i 20 podwórek talentów. W tym roku powstanie kolejnych 20 podwórek. Pięć lokalizacji wybrało specjalne jury z Filipem Chajzerem na czele. 

O tym w jakich lokalizacjach powstanie pozostała 15 zadecydują internauci. W tym roku należy się jednak spodziewać zmian w zasadach głosowania. W tej edycji podzielono lokalizacje zgłoszone do akcji ze względu na liczbę mieszkańców. Wytypowano trzy grupy: miejscowości poniżej 20 tys. mieszkańców, miejscowości od 20 do 60 tys. mieszkańców oraz miejscowości powyżej 60 tys. mieszkańców. W każdej z powyższych kategorii pięć lokalizacji z największą liczbą głosów otrzyma podwórko.

Z naszej okolicy zgłosiły się zaledwie trzy lokalizacje: 
(miejscowości poniżej 20 tys. mieszkańców)
– Komorów, al. Marii Dąbrowskiej – miejsce 67, 291 głosów;
– Baranów, Cegłów – miejsce 159, 64 głosów;
(miejscowości od 20 do 60 tys. mieszkańców)
– Piastów, Sowińskiego – miejsce 27, 104 głosów. 

Głosowanie trwa do 21 czerwca.

Jak ma wyglądać podwórko? To plac zabaw podzielony na trzy strefy: największą aktywną i dwie mniejsze – naukową i artystyczną. Na podwórku sportowców znajdzie się siedem elementów: kubik wspinaczka, urządzenie do balansowania, huśtawka bocianie gniazdo, gra twister, gra skok w dal, gra kapsle oraz trampolina. Na podwórku naukowców dzieci będą mogły korzystać z planetarium, rowerek, naukowa piaskownica oraz zegar słoneczny. Natomiast mali artyści w swojej strefie znajdą muzyczne tablice, teatrzyk oraz tubę do rozmowy. 

Glosować możecie tutaj

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.