Trzecia edycja akcji „Bilet za złotówkę”

Kolej

Bilety Warszawskiej Kolei Dojazdowej i Zarządu Transportu Miejskiego znów można kupić za symboliczną złotówkę. Po bilety nie trzeba iść do kasy czy kiosku, można je kupić przez telefon. Pula „promocyjnych” biletów jest ograniczona.

Celem akcji „Bilet za złotówkę” jest promowanie mobilnego stylu życia i zachęcenie pasażerów do zakupu biletów na kolejkę przez telefon. Służą do tego:aplikacja mPay i portfel cyfrowy Masterpass.  – Zaoszczędzić może każdy, kto kupuje bilety telefonem komórkowym przy użyciu aplikacji mPay i portfela cyfrowego Masterpass. Koszt każdego przejazdu w czasie trwania akcji promocyjnej wynosi zaledwie złotówkę – informują organizatorzy.

Jakie bilety obejmuje promocja? Za symboliczną złotówkę kupimy bilety ZTM: 20- i 75-minutowy normalny oraz 20-, 75- i 90-minutowy ulgowy. W pociągach WKD za złotówkę pojedziemy kupując bilety z I i II strefy czasowej, których cena nie przekracza 5 zł. W III strefie czasowej złotówkę kosztować będą bilety z ulgami: 33, 37, 49, 50, 51, 70, 78 proc. Promocja trwa do 31 grudnia 2017 r.

Co trzeba zrobić by skorzystać z promocji? Należy na telefon pobrać aplikację mPay, zarejestrować się, zarejestrować kartę w cyfrowym portfelu i kupić bilet. Promocja trwa do wyczerpania puli 80 tys promocyjnych biletów lub do 31 grudnia.

Szczegółowe informacje oraz instrukcje znajdziecie na stronie mpaybilety.pl

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.