Trzech zatrzymanych za narkotyki

Grodzisk Maz.

Policjanci z Grodziska Mazowieckiego w ciągu jednego dnia zatrzymała trzech mężczyzn, którzy znajdowali się w posiadaniu niedozwolonych środków.

Funkcjonariusze baczną uwagę zwracali na osoby, które mogą znajdować się w posiadaniu narkotyków. W czasie imprez andrzejkowych nie brakowało śmiałków rozprowadzających niedozwolone środki.

Pierwszy z mężczyzn został zatrzymany w Grodzisku Mazowieckim przy ul. 1 Maja. Mężczyzna zareagował nerwowo na widok radiowozu. Funkcjonariusze postanowili wylegitymować 26-latka, który starał się pozbyć srebrnego przedmiotu. Wyrzucił go, jednak nie umknęło to uwadze policjantów. Okazało się, że Piotr K. znajdował się w posiadaniu amfetaminy.

Do kolejnego zatrzymania doszło w Podkowie Leśnej. Mężczyznę zdradziło nerwowe zachowanie. Na widok funkcjonariuszy Wiesław Z. wyrzucił papierową paczkę na ziemię. W środku znajdowała się marihuana. Z kolei w Kozerkach funkcjonariusze sprawdzili dwóch mężczyzn podróżujących fordem. Pojazd zatrzymał się na poboczu. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić, co dzieje się w środku. Podczas kontroli znaleziono amfetaminę pod fotelem pasażera. Kierowca został poddany badaniu na obecność narkotyków we krwi. Z kolei 27-letni Radosław S. usłyszał zarzut posiadania niedozwolonych środków i udzielania ich koledze.

Mężczyźni przyznali się do stawianych im zarzutów. Wszystkim zatrzymanym grozi do 3 lat więzienia.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.