Trzech nowych najemców Nowej Stacji

Pruszków

Centrum Hadlowo-Rozrywkowe Nowa Stacja w Pruszkowie zapełnia listę najemców. W ostatnim czasie pojawiły się na niej trzy nowe marki. Tym razem to sklepy odzieżowe.

Otwarcie Nowej Stacji w Pruszkowie zaplanowano na październik, zatem komercjalizacja obiektu powinna niebawem się zakończyć. Do listy najemców galerii dołączyła spółka odzieżowa LPP, która w swoim portfolio ma pięć znanych marek: Reserved, House, Cropp, Mohito i Sinsay. 

Dziś wiadomo już, że w Nowej Stacji znajdziemy sklepy Reserved, Reserved Kids oraz Sinsay. Największy, dwupoziomowy salon zajmie marka Reserved. Tu na powierzchni blisko 1 800 m kw będą dostępne ubrania dla kobiet i mężczyzn. W osobnym sklepie o powierzchni prawie 400 m kw będzie sprzedawana kolekcja Reserved Kids. Ostatnia z marek Sinsay będzie miała sklep o powierzchni 500 m kw. 

– Pracujemy nad tym, aby Nowa Stacja była miejscem, gdzie można wszystko kupić i załatwić, a dodatkowo miło spędzić czas z rodziną czy przyjaciółmi. Sklepy Reserved, Reserved Kids oraz Sinsay, które u nas powstaną, będą miały w swoim asortymencie kolekcje dla różnych grup wiekowych i na różne okazje, dlatego każdy będzie mógł w nich znaleźć coś dla siebie – mówi Maciej Krzewiński COO i Członek Zarządu firmy ECC Real Estate, dewelopera Nowej Stacji.

W Nowej Stacji znajdziemy takie sklepy i punkty jak:
– Reserved, 
– Reserved Kids,
– Sinsay,
– Multikino,
– H&M,
– KFC,
– Jysk,
– Carrefour,
– CCC,
– RTV Euro AGD,
– Vision Express,
– Orange,
– Play,
– Fitness Zdrofit,
– Sala Zabaw Fikołki,
– Czas na Herbatę,
– Uczy i Bawi,
– TUI,
– Swiss,
– YES,
– Empik,
– Deichmann.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.