Trudny poranek na kolei, są duże utrudnienia

Region

Pasażerowie poruszający się pociągami na linii Warszawa – Skierniewice muszą liczyć się z kilkudziesięciominutowymi opóźnieniami lub z całkowitym odwołaniem niektórych kursów.

Powodem takiej sytuacji jest awaria taboru. – Na stacji Warszawa Włochy pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej uległ awarii. Stał około pół godziny zanim został ściągnięty. Niestety zablokowany był tor podmiejski, dlatego część pociągów pojechała torami dalekobieżnymi. W tej chwili przywracany jest normalny ruch pociągów, lecz wziąż można spodziewać się utrudnień – tłumaczy Jolanta Maliszewska z biura prasowego Kolei Mazowieckich.

Portal pasażera (www.portalpasazera.pl) informuje o opóźnieniach, które mogą wynosić ponad 40 minut. Znajdziemy tam też informacje o odwołanych pociągach.

Z kolei na stronie Szybkiej Kolei Miejskiej możemy przeczytać, że pociągi są opóźnione do 30 minut. – Z powodu awarii taboru i związanymi z tym utrudnieniami w ruchu na podmiejskiej linii średnicowej, pociągi SKM linii S2 w obu kierunkach mogą być opóźnione do około 30 minut – napisano na www.skm.warszawa.pl.

SKM informuje również o odwołanych pociągach, szczegóły można śledzić na ich stronie internetowej.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.