Trening pokazowy Legii w Brwinowie

Brwinów

Już 20 marca w Brwinowie szkoła piłkarska Legia Soccer Schools zorganizuje dzień otwarty oraz trening pokazowy. Nie obędzie się bez rozgrzewki, zajęć z piłką i gwiazd Legii. W Brwinowie pojawi się m.in. najlepszy strzelec ekstraklasy Nemanja Nikolić.

Do Brwinowa zawita Legia. Ta nowina ucieszyła kilka tygodni starszych, a przede wszystkim młodszych fanów futbolu. Od kwietnia w Brwinowie będzie działała szkoła piłkarska Legia Soccer Schools. Stołeczny klub mocno stawia na szkolenie młodych zawodników. Teraz zakotwiczy w Brwinowie, gdzie będzie starał się wyłowić prawdziwe perełki. Z kolei adepci futbolu dostaną szansę rozwoju w czołowym polskim klubie. 

Być może w Brwinowie objawi się talent na miarę Roberta Lewandowskiego czy Grzegorza Krychowiaka. Z czasem się o tym przekonamy. Zapewne chłopcy już odliczają dni i czekają na pierwsze zajęcia. Taką szansę dostaną już 20 marca, kiedy to na boisku przy ul. Żwirowej 16 odbędzie się dzień otwarty i trening pokazowy dla dzieci urodzonych w latach 2005-2009. Organizatorzy zapewniają moc atrakcji.

Dla młodych adeptów futbolu cennym doświadczeniem może być spotkanie z gwiazdami Legii –  Nemanją Nikoliciem i Aleksandarem Prijoviciem. Obaj tworzą zabójczy i niezwykle skuteczny duet. Węgier w ekstraklasie zdobył już ponad 20 bramek, Szwajcar stwarza ogromne zagrożenie pod bramką rywali i przypomina jednego z najlepszych piłkarzy świata – Zlatana Ibrahimovicia. Gwiazdy Legii będą na wyciągnięcie ręki. Zdjęcie z Nikoliciem i Prijoviciem oraz uzyskanie ich podpisów to pozycja obowiązkowa podczas dnia otwartego. Nie zabraknie również konkursów, w których do wygrania będą cenne nagrody. Trenerzy Legia Soccer Schools poprowadzą również zajęcia. Nie obędzie się bez występu dziecięcego zespołu tanecznego.

Szykuje się dzień pełen wrażeń. A za kilka tygodni oficjalny start działalności szkółki Legia Soccer Schools, która latem będzie prowadziła zajęcia na świeżym powietrzu. Zimą do przeprowadzania treningów posłuży hala pneumatyczna z zapleczem szatniowym, która zostanie zlokalizowana na boisku przy Zespole Szkół nr 1. LSS podejmie również współpracę z brwinowskim klubem BKS Naprzód. – Cieszę się, że Brwinów zyskuje w ten sposób nowe możliwości szkolenia sportowego najmłodszych. Poszerzy się dla nich oferta aktywnego spędzania wolnego czasu. Dzięki naszej współpracy gmina zyska też dodatkowy obiekt, umożliwiający całoroczny trening piłkarski – wylicza burmistrz Arkadiusz Kosiński.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.