Tragiczny wypadek w Milanówku. Nie żyje 71-letni mężczyzna

Milanówek

W sobotni poranek na ul. Królewskiej w Milanówku doszło do tragicznego wypadku. Zginał 71-letni mężczyzna. Przez wiele godzin przejazd trasą był zablokowany.

Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszych czytelników. – Uwaga, na odcinku Brwinów-Milanówek był wypadek, ruch kierowany przez policjanta na najgorsze drogi, błoto, mega kałuże i dziury – napisał o nas Wiktor.

Okazuje się, że do wypadku doszło około godz. 4.30, a policjanci na miejscu pracowali przez kilka godzin. – Na ul. Królewskiej w Milanówku zginął 71-kierowca matiza. Mężczyzna z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Jadący z naprzeciwka kierowca mercedesa zdążył zjechać z drogi i uderzył w słup nic mu się nie stało. Niestety jadący za nim kierowca forda już nie zdążył wykonać podobnego manewru i zderzył się czołowo z matizem – poinformowała nas asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Mimo podjętej akcji reanimacyjnej kierowca matiza zmarł na miejscu – dodaje.

Od rana kierowcy byli kierowani na objazdy. Jak informuje rzeczniczka grodziskiej komendy. Ruch na Królewskiej jest przywracany.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.