Tragedia w al. Wojska Polskiego, jedna osoba nie żyje

Pruszków

Jedna ofiara śmiertelna, dwa pasy ruchu zablokowane w kierunku Grodziska Maz., to efekt wypadku w al. Wojska Polskiego w Pruszkowie. Do zdarzenia doszło tuż przy Lidlu, na miejscu duże utrudnienia w ruchu.

– Aktualnie policjanci wprowadzili ruch wahadłowy, zablokowane są dwa pasy al. Wojska Polskiego w kierunku Grodziska. Zderzyły się tam dwa samochody, jeden z nich złamał wielki betonowy słup – relacjonuje nasz reporter.

Kierowcy muszą liczyć się z dużymi utrudnienia.

AKTUALIZACJA GODZ. 18.12

Trwa akcja ratunkowa. – Na miejscu są trzy zastępy straży pożarnej. Dotarły do mnie wstępne informacje, że dwie osoby zostały poszkodowane, to najprawdopodobniej piesi. Czekam na pozostałe wieści – powiedział nam st. kpt. Karol Kroć, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.

AKTUALIZACJA GODZ. 19.05

W wyniku wypadku zginęła jedna osoba. – Jeden z pojazdów chciał wykonać manewr skrętu w lewo, z przeciwnego kierunku nadjeżdżał drugi samochód. Doszło do wypadku, w wyniku którego śmierć poniosła osoba piesza – informuje nas sierż. szt. Marta Słonimska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Policja nadal pracuje na miejscu. – Trwają czynności policyjne. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane – podaje sierż. szt. Słonimska.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.