Tragedia na Gąsinie. Nie żyje 49-latek

Pruszków

W sobotni wieczór na terenie Gąsina doszło do bójki. Zmarł 49-letni mężczyzna. Jak doszło do tej tragedii? Sprawa zajmuje się policja i prokuratura.

Informacje o tragicznym w skutkach zajściu otrzymaliśmy od czytelników – Witam wiecie może co wydarzyło się w sobotę wieczorem na Gąsinie koło budowlanki? Podobno w zginął chłopak podczas gdy pobił się z drugim chłopakiem wiedzą Państwo coś w tej sprawie? – napisała do Anna. Na naszą redakcyjną skrzynkę trafiło jeszcze kilka podobnych pytań.

Z pytaniami na temat zdarzenia zwróciliśmy się do pruszkowskiej policji. – W sobotę około godz. 20.30 otrzymaliśmy informację o bójce na ul. Promyka. Gdy dotarliśmy na miejsce zastaliśmy tam ratowników medycznych, którzy reanimowali 49-letniego mężczyznę. Trafił do szpitala. Około godz 23.00 otrzymaliśmy informacje, że mężczyzna zmarł. Dla dobra postępowania więcej informacji na ten moment nie udzielamy – mówi podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Do tematu będziemy wracać.

AKTUALIZACJA 20 października, godz. 14.00:

Kliknij >> Zatrzymano mężczyzn podejrzanych o zabójstwo 49-latka << Kliknij Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.