Toyota W&J Wiśniewski – hybrydowy salon w Izabelinie

Art. Sponsorowany

Salon Toyota W&J Wiśniewski od początku sprzedaży modeli z napędem hybrydowym zdobył wielu sympatyków tej technologii. W ciągu kilkunastu lat ze stacji wyjechało na drogi blisko 350 samochodów.

Do prekursora – Priusa – dołączyły kolejno modele Yaris, Auris a w tym roku popularny SUV RAV4 Hybrid. Każdy z nich znajduje coraz więcej nabywców zarówno wśród klientów indywidualnych jak i firmowych.

Stacja z Izabelina reprezentuje markę będącą największym producentem samochodów hybrydowych na świecie. Japońska Toyota jako pierwsza wprowadziła ten innowacyjny napęd na rynek, a obecnie dysponuje największą liczbą modeli hybrydowych. 30 kwietnia 2016 roku łączna sprzedaż hybryd Toyoty na świecie wyniosła 9,014 mln egzemplarzy.

W podwarszawskim salonie hybrydowym liderem – podobnie jak w całym kraju – jest Auris. Model zawdzięcza swoją popularność oszczędnej eksploatacji, niezawodności, wysokiej kulturze pracy i ciszy we wnętrzu. To uniwersalny samochód o przestronnym wnętrzu i dużym bagażniku. Jednocześnie samochód może zużywać poniżej 4 l paliwa na 100 km. Po tego typu samochody coraz częściej sięgają także firmy, między innymi z uwagi na niższe łączne koszty eksploatacji.

Tuż obok Toyoty Auris, niezmiennie wysoką popularnością cieszy się Yaris Hybrid – wskazywany w wielu miejscach za najoszczędniejsze auto benzynowe na świecie. Jest wyposażony w układ napędowy wykorzystujący dwa silniki: 1,5-litrowy benzynowy oraz elektryczny.

Szczególną uwagę warto poświęcić tegorocznej premierze nowego RAV4. Popularny SUV odnalazł wielu sympatyków wersji z napędem hybrydowym. RAV4 Hybrid, najmocniejsza wersja tego modelu, jest jednocześnie bardzo oszczędny – wystarczy mu średnio od 5,1 l/100 km paliwa. Równolegle z innowacyjnym SUV-em swoją odsłonę miała nowa generacja kultowego Priusa.

Czwarta generacja tego modelu zadebiutowała z najoszczędniejszym napędem spalinowo-elektrycznym dostępnym w sprzedaży oraz z szeroką gamą najnowocześniejszych technologii.

Wszystkie omawiane samochody są stale dostępne do jazd testowych w salonie Toyoty w Izabelinie. Doświadczony zespół pracowników służy pełnym doradztwem zarówno dla klientów indywidualnych jak i firmowych. Już w połowie września zapraszamy do stacji na dni otwarte dedykowane przedsiębiorcom. W czasie ich trwania pojawi się także oferta specjalna na modele z napędem hybrydowym.

Na zakończenie jeszcze jedna dobra wiadomość dla wielbicieli japońskiej marki i nowoczesnych technologii. Do hybrydowej rodziny prezentowanej w Izabelinie, dołączy już wkrótce całkowicie nowy model CH-R.

Zapraszamy do salonu
Toyota W&J Wiśniewski

Mościska ul. 3-go Maja 40
05-080 Izabelin
tel. 22  429 16 00
info@toyota-wisniewski.pl
www.toyota-wisniewski.pl

Skorzystaj z oferty specjalnej. Dni otwarte dla Firm 17-18 września!

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.